Головна | Реєстрація | Вхід Приветствую Вас Гость | RSS

[Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пільги багатодітним
ukr-mamikДата: Чт, 2012-07-26, 1:39:33 PM | Сообщение # 1
Admin
Город: любимый
Група: Admin
Сообщений: 2491


Статус: Offline
Пільги для багатодітних сімей

Багатодітна сім´я - сім'я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує.

З 1 січня 2012 року до складу багатодітної сім'ї будуть включатися також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Документами, що підтверджують статус багатодітної сім’ї та її право на отримання пільг, є посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім‘ї. Для отримання посвідчення потрібно звернутися до структурного підрозділу у справах сім'ї, молоді та спорту районної в місті Києві держадміністрації.
Сім’я, яка належить до категорії багатодітних, має право на наступні пільги:

ЖИТЛО
Оплата житла:

50 % знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. метр загальної площі житла на кожного члена сім'ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю) (Закон України "Про охорону дитинства").
50 % знижка плати за користування комунальними послугами та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб у межах норм, визначених законодавством. (Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв. метр опалюваної площі на кожного члена сім'ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю.) (Закон України "Про охорону дитинства").
50 % знижка вартості палива, у тому числі рідкого, в межах норм, визначених законодавством, у разі якщо відповідні будинки не мають центрального опалення (Закон України "Про охорону дитинства").
50 % вартості абонентної плати від затверджених тарифів за користування квартирним телефоном, позачергове встановлення квартирних телефонів (Закон України "Про охорону дитинства").
При оплаті електроенергії - незалежно від обсягів споживання електроенергії тарифи не змінюються (постанова Національної комісії регулювання електроенергетики України від 17.03.2011 № 343 «Про зміну тарифів на електричну енергію, що відпускається населенню і населеним пунктам, та затвердження змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам»).

Житлове забезпечення:

Надання жилого приміщення: позачергове - сім'ї, які мають 5 і більше дітей, та у разі народження у однієї жінки одночасно трьох і більше дітей; першочергове - багатодітні сім'ї (Житловий кодекс України).
Отримання квартир або садибних (одноквартирних) жилих будинків із житлового фонду соціального призначення: позачергове – сім'ї, які мають 5 і більше дітей, та у разі народження у однієї жінки одночасно 3 і більше дітей; першочергове - одинокі матері й батьки, які мають трьох або чотирьох дітей, а також у разі народження у однієї жінки одночасно двох дітей (Закон України "Про житловий фонд соціального призначення").

РОБОТА

Зменшення суми загального місячного оподаткування доходу (заробітної плати) на суму податкової соціальної пільги (Закон України "Про податок з доходів фізичних осіб").
Зарахування непрацюючим матерям до безперервного стажу роботи при обчисленні допомоги з тимчасової непрацездатності періоду по догляду трьох і більше дітей до 16 років (постанова Кабінету Міністрів України від 03.09.1992 № 521 "Про додаткові заходи щодо соціального захисту багатодітних сімей").
Надання щорічної додаткової відпустки тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів жінкам, які працюють і мають двох або більше дітей віком до 15 років (Закон України "Про відпустки").

ОСВІТА

50 % плати за перебування та харчування дітей у державних та комунальних дошкільних навчальних закладах, а сім'ї, середньомісячний сукупний дохід яких нижче гарантованого мінімуму у розрахунку на одну особу, взагалі звільняються від плати за перебування та харчування дітей у цих закладах (постанова Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 № 1243 "Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів").
Діти із багатодітних сімей здобувають позашкільну освіту безоплатно (ст. 26 Закону України «Про позашкільну освіту»).
Пільгові умови для вступу до державних та комунальних професійно-технічних, вищих навчальних закладів «… дітям з багатодітних сімей, у складі яких є 5 і більше дітей, за умови наявності у них достатнього рівня підготовки» (Закон України "Про охорону дитинства").
Звільнення від плати за навчання у ВНЗ державної та комунальної форми власності усіх рівнів акредитації дітей з багатодітних сімей, у складі яких є 5 і більше дітей, а також осіб віком від 18 до 23 років із таких сімей за умови, що певний освітньо-кваліфікаційний рівень вони здобувають вперше (Закон України "Про охорону дитинства").
Перевага в отриманні пільгового державного кредиту для здобуття дітьми вищої освіти (постанова Кабінету Міністрів України від 16.06.2003 № 913 "Про затвердження Порядку надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти").
Безкоштовні запрошення для дітей на новорічні та різдвяні свята.

ОХОРОНА ЗДОРОВ‘Я

Щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних та комунальних закладах охорони здоров'я, компенсація витрат на зубопротезування – для дітей.
Першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація – для дітей (Закон України "Про охорону дитинства").
Безкоштовна стоматологічна допомога для матерів (батьків) в КП "Київська міська стоматологічна поліклініка", тел. 484-01-58 (розпорядження Київської міської державної адміністрації від 26.06.2009 № 748 "Про затвердження Положення про порядок надання стоматологічної допомоги соціально-незахищеним верствам населення в КП "Київська міська стоматологічна поліклініка").
Безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку для дітей з багатодітних родин (Закон України "Про оздоровлення та відпочинок дітей").

ТРАНСПОРТ

Безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання – для дітей (Закон України "Про охорону дитинства");
Один із батьків багатодітної сім'ї має право безоплатного проїзду в метрополітені на підставі посвідчення батьків багатодітної сім'ї (рішення Київської міської ради від 17.02.2011 №19/5406 «Про затвердження міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2011 - 2015 роки»).

ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Встановлення пенсії за особливі заслуги матерям, які народили та виховали до 6-ти річного віку п'ятеро і більше дітей (Закон України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною").
Призначення дострокової пенсії за віком жінкам, які народили та виховали до 6-ти річного віку п'ятеро або більше дітей, але не раніше ніж за 5 років до досягнення пенсійного віку, за наявності не менше 15 років страхового стажу.
За вибором матері або в разі її відсутності, якщо виховання 5 або більше дітей здійснювалося батьком, йому призначається дострокова пенсія за віком, але не раніше ніж за 5 років до досягнення пенсійного віку, за наявності не менше 20 років страхового стажу (Закон України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування").
Присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» - жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених (Указ Президента України від 29.06. 2001 № 476/2001 «Про почесні звання України»).

Джерело: sms.gov.ua 
ukr-mamikДата: Чт, 2012-07-26, 1:43:03 PM | Сообщение # 2
Admin
Город: любимый
Група: Admin
Сообщений: 2491


Статус: Offline
Як отримати посвідчення багатодітної сім'ї

Багатодітним сім'ям, згідно законодавству, забезпечені певні пільги та виплати. Однак, щоб отримати можливість користуватися ними, потрібно отримати спеціальне посвідчення. Воно дає право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті, 2-х разове харчування в школі, пільги на оплату дошкільних установ і комунальних послуг.

Вам знадобиться

- Заява на отримання посвідчення;
- Документи, що засвідчують особу батьків;
- Свідоцтва про народження дітей;
- Фотографії батьків (3х4);
- Документ про укладення або
про розірвання шлюбу;
- Довідку з навчального закладу на дітей старше 16 років.

Інструкція:

1. На отримання посвідчення багатодітної сім'ї мають право громадяни, які мають трьох і більше дітей. Для отримання цього документа необхідно звернутися у відділ соціального захисту, який відноситься до вашого муніципальному освіті. Вам нададуть перелік документів, необхідний для визнання сім'ї багатодітній.

2. Посвідчення багатодітній сім'ї потрібно переоформляти один раз на рік. Для цього в органи соціального захисту доведеться надати:
-Довідку з загальноосвітнього закладу (школи, коледжу, технікуму) на дітей, які досягли 16-и річного віку;
-Посвідчення багатодітної сім'ї, отримане в минулому році;
-Паспорти батьків чи інші документи, що засвідчують особу;
-Свідоцтва про народження кожної дитини;
-Документ про укладення шлюбу або про його розірвання.

3.Якщо ви втратите посвідчення багатодітної сім'ї, вам зобов'язані видати дублікат. Попередньо необхідно буде написати заяву про його втрату і зібрати пакет документів, необхідних для переоформлення посвідчення.

4 .Отримане посвідчення дає сім'ї право користуватися низкою пільг. До них відносяться: безкоштовні ліки за рецептом, знижки на оплату стаціонарного телефону і дитячих садів. З 20 червня 2011 діє закон, що дозволяє багатодітним сім'ям отримувати безкоштовні земельні ділянки. Така сім'я може розраховувати на пільги при придбанні путівок в табори, санаторії та бази відпочинку. Щороку держава зобов'язана виділяти засіб на покупку шкільної форми і підручників.

Зверніть увагу Зверніть увагу


Якщо у вас троє дітей, то по досягненню одного з них повноліття, статус багатодітної сім'ї перестає бути дійсним. Але якщо дитина продовжить навчання на денному відділення будь-якого навчального закладу, то ви можете продовжувати користуватися пільгами.
Корисні поради

Якщо батьки доручають оформити посвідчення іншій особі, крім їх самих, то необхідно скласти нотаріально завірену довіреність.

Джерело: yak-prosto.com 
ukr-mamikДата: Чт, 2012-07-26, 1:50:33 PM | Сообщение # 3
Admin
Город: любимый
Група: Admin
Сообщений: 2491


Статус: Offline
• копії паспортів батька та матері
• копії свідоцтв про народження усіх дітей
копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера усіх членів сім"ї
• довідка про склад сім"ї
• інформацію про послуги, якими сім"я користується (розрахункові книжки або квитанції про оплату за послуги у поточному році). 
ukr-mamikДата: Чт, 2012-07-26, 2:01:03 PM | Сообщение # 4
Admin
Город: любимый
Група: Admin
Сообщений: 2491


Статус: Offline

Як отримати ідентифікаційний номер


Ідентифікаційний код або індивідуальний податковий номер є важливим документом у сучасному світі. Без нього ми не можемо отримати кредит, оформити нотаріальну довіреність або купівлю-продаж, дарування здійснити та інші дії. Незважаючи на те, що отримання ідентифікаційного коду є добровільною процедурою, його вимагають у багатьох інстанціях.

Як отримати ідентифікаційний номер
Як отримати ідентифікаційний номер

Ідентифікаційний код або індивідуальний податковий номер є важливим документом у сучасному світі. Без нього ми не можемо отримати кредит, оформити нотаріальну довіреність або купівлю-продаж, дарування здійснити та інші дії. Незважаючи на те, що отримання ідентифікаційного коду є добровільною процедурою, його вимагають у багатьох інстанціях.
Інструкція

1.Зверніться до податкової інспекції за місцем прописки. При досягненні повноліття вам необхідно піти в податкову інспекцію. Заповніть бланк заяви на отримання ідентифікаційного коду. Надайте паспорт інспектору. Якщо у вас немає місця прописки, вкажіть адресу місця перебування, адреса належить вам нерухомості або адреса реєстрації транспортного засобу. Зазвичай процедура отримання ідентифікаційного коду займає від 7 до 10 днів. Якщо ви не можете самостійно отримати ідентифікаційний код, зверніться до близьких або в спеціальну фірму, що займається цим питанням. Оформіть нотаріальну довіреність на цю людину на право отримання за вас ідентифікаційного коду.
2.Отримайте ідентифікаційний код для дитини. Бувають ситуації, коли необхідно отримати ідентифікаційний код неповнолітньому. Наприклад, при оформленні спадщини. Один з батьків повинен звернутися в податкову інспекцію за місцем реєстрації дитини. Надайте інспектору заповнений бланк заяви, свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків. Отримайте код через 7-10 днів.
3.Отримайте ідентифікаційний код при зміні прізвища або втраті коду. Якщо ви змінили прізвище або втратили код, то обов'язково повинні звернутися до податкової інспекції для заміни ідентифікаційного коду. Повторне отримання ідентифікаційного коду є платною процедурою. У заяві обов'язково вкажіть причини заміни коду. Якщо у вас змінилася прізвище внаслідок шлюбу чи розлучення, надайте інспектору ксерокопію свідоцтва про шлюб або розлучення, завірене вашим підписом.
4.Зверніться до податкової інспекції, якщо ви іноземець і бажаєте стати засновником підприємства або працевлаштуватися. Заповніть бланк заяви на отримання ідентифікаційного коду, надайте інспектору копію паспорта з відміткою про перетин кордону. Отримайте паспорт через 7-10 днів.

Джерело: yak-prosto.com 
ukr-mamikДата: Ср, 2013-04-03, 9:56:29 PM | Сообщение # 5
Admin
Город: любимый
Група: Admin
Сообщений: 2491


Статус: Offline


Блок-схема процесу

Видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї, посвідчень дитини з багатодітної сім’ї:

 
ukr-mamikДата: Ср, 2013-04-03, 10:05:32 PM | Сообщение # 6
Admin
Город: любимый
Група: Admin
Сообщений: 2491


Статус: Offline
Видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї, посвідчень дитини з багатодітної сім’ї

Перелік документів для отримання послуги:


1. Довідка з навчального закладу
Примітка: (якщо діти віком від 18 років навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років; при умові що дитина (старше 18 років) не замужем (не одружений))

2. Фото розміром 3х4 батьків та дітей віком від 6 до 18

3. Довідка про склад сім’ї з місця проживання (форма-3)

4. Копії свідоцтв про народження дітей до 18 років

5. Копії паспортів батьків (1, 2, та сторінка з останнім місцем реєстрації) та дітей (старше 18 років)

6. Заява особи, яка народила та виховує трьох та більше дітей до 18 років, про видачу посвідчень

7. Довідка про те, що за місцем реєстрації батька або матері посвідчення структурним підрозділом не видавалися
Примітка: (потрібна лише у разі реєстрації батьків за різними адресами ) 
ukr-mamikДата: Ср, 2013-04-03, 10:13:53 PM | Сообщение # 7
Admin
Город: любимый
Група: Admin
Сообщений: 2491


Статус: Offline
Посвідчення є документами , що підтверджують статус багатодітної сім’ї і дітей з такої сім’ї та їх право на отримання пільг згідно із Законом України «Про охорону дитинства» та іншими актами чинного законодавства.

Багатодітна сім'я - сім'я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім'ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років. Батькам і дітям з багатодітних сімей видаються відповідні посвідчення. Зразок посвідчення, порядок виготовлення і видачі посвідчень встановлюються Кабінетом Міністрів України. 
ukr-mamikДата: Ср, 2013-04-03, 10:42:51 PM | Сообщение # 8
Admin
Город: любимый
Група: Admin
Сообщений: 2491


Статус: Offline
Законодавчі акти, що регламентують процедуру отримання послуги:

Закони України:

«Про охорону дитинства»

«Про державну допомогу сім’ям з дітьми»

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей»

Постанови Кабінету Міністрів України:

від 02.03 2010р. № 209 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї»

від 02.06.2010р. №395 «Питання виготовлення затвердження порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї» 
dp120886lvpДата: Вт, 2017-02-14, 12:41:14 PM | Сообщение # 9
Рядовой
Город:
Група: Домашние - НАШИ
Сообщений: 4


Статус: Offline
http://ukr-mamik.at.ua/forum/
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


При копіюванні любых матеріалів обов"язкове гіперпосилання на сайт //ukr-mamik.at.ua Всі права захищені © 2007-2024